OBJEDNÁVKY ODESÍLÁME DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD PŘIJETÍ PLATBY. (neplatí pro šperky na objednávku)

VÁHY

3321

Náramek s křišťálem, prehnitem a jadeitem. Velikost kamenů 8mm. Srdíčko - chirurgická ocel.

Náramek je v univerzální velikosti 18cm (vhodné pro zápěstí 15-16,5cm měřeno napevno) 

SOUČÁSTÍ ŠPERKU JE INFORMAČNÍ KARTIČKA S UVEDENÍM MINERÁLŮ A CERTIFIKÁT. 


  • Vyprodáno
349 Kč
Kategorie: náramky podle znamení
Položka byla vyprodána...
 

Jadeit:

 - Je starodávným, posvátným kamenem Dálného východu, jenž přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím.

- Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl. 

 

Křišťál:
- Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Je naprosto univerzální a působí na všechny neduhy, používá se jako doplňkový kámen ke všem ostatním.

- Projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle.

 

Prehnit s epidotem

- je kamenem, v němž se snoubí mnoho pozitivních účinků, jelikož je složen ze dvou různých látek. Každá z nich má své specifické vlastnosti a jejich kombinace přináší blahodárné vlivy na lidský organismus.

- Prehnit je typický svou schopností harmonizovat okolní prostředí svého majitele a zajistit mu vysoké zdraví. Je kamenem nepodmíněné lásky a je s ním spojen klid, mír a souznění. Umožňuje silné propojení s přírodou a pochopení podstaty světa.

- Odhání noční můry, strach a veškeré fobie. Zmírňuje astma, odbourává toxické látky a léčí játra, močovody a ledviny. Prehnit podporuje dobrou náladu, a díky tomu odhání deprese, melancholické stavy a nemoci.

- Epidot je velice uklidňující kámen. Vyvolává hlubokou relaxaci a meditaci, které mají blahodárné účinky na celý organismus. Umožňuje oprostit se od každodenního shonu, věnovat se sám sobě a odpočívat. Skvěle odbourává stres, frustraci, napětí a rovněž účinně odstraňuje nepříjemné vzpomínky a zkušenosti. Zanechává z nich pouze ponaučení, které je velmi důležité pro život. Svému majiteli dodává osobní sílu a pomáhá poznat jeho potenciál a nejlepší vlastnosti a využít je ve svůj prospěch. Zlepšuje auru a dodává pozitivní energii.

Příznivě působí na imunitní systém a zvyšuje výkonnost. Podporuje trávení a správnou činnost jater.

- Prehnit s epidotem stimuluje obranyschopnost a tedy umožňuje předcházet nemocem. Příznivě působí na nervovou soustavu a léčí její poruchy a blokace. Podporuje správnou činnost jater, a tím zkrášluje a uzdravuje pokožku.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.