MINERÁLNÍ NÁRAMKY BUDOU ODESLÁNY 5-7 PRACOVNÍCH DNÍ OD PŘIJETÍ PLATBY. PŘI NÁKUPU NAD 799,- DOPRAVA ZDARMA.
Novinka

VÁHY

4446
  • 1 z 3

Náramek s prehnitem. Kombinace kamenů 4mm a chirurgické oceli 3mm. 

 

Dárkový set obsahuje:

1) náramek

2) stříbrnou dárkovou krabičku s mašlí (vzhled mašle dle skladových zásob)

3) karta - certifikát


  • (5 ks) ODESLÁNÍ 3-5 PRACOVNÍCH DNÍ OD PŘIJETÍ ÚHRADY
225 Kč
Kategorie: náramky podle znamení
 

Prehnit s epidotem

- je kamenem, v němž se snoubí mnoho pozitivních účinků, jelikož je složen ze dvou různých látek. Každá z nich má své specifické vlastnosti a jejich kombinace přináší blahodárné vlivy na lidský organismus.

- Prehnit je typický svou schopností harmonizovat okolní prostředí svého majitele a zajistit mu vysoké zdraví. Je kamenem nepodmíněné lásky a je s ním spojen klid, mír a souznění. Umožňuje silné propojení s přírodou a pochopení podstaty světa.

- Odhání noční můry, strach a veškeré fobie. Zmírňuje astma, odbourává toxické látky a léčí játra, močovody a ledviny. Prehnit podporuje dobrou náladu, a díky tomu odhání deprese, melancholické stavy a nemoci.

- Epidot je velice uklidňující kámen. Vyvolává hlubokou relaxaci a meditaci, které mají blahodárné účinky na celý organismus. Umožňuje oprostit se od každodenního shonu, věnovat se sám sobě a odpočívat. Skvěle odbourává stres, frustraci, napětí a rovněž účinně odstraňuje nepříjemné vzpomínky a zkušenosti. Zanechává z nich pouze ponaučení, které je velmi důležité pro život. Svému majiteli dodává osobní sílu a pomáhá poznat jeho potenciál a nejlepší vlastnosti a využít je ve svůj prospěch. Zlepšuje auru a dodává pozitivní energii.

Příznivě působí na imunitní systém a zvyšuje výkonnost. Podporuje trávení a správnou činnost jater.

- Prehnit s epidotem stimuluje obranyschopnost a tedy umožňuje předcházet nemocem. Příznivě působí na nervovou soustavu a léčí její poruchy a blokace. Podporuje správnou činnost jater, a tím zkrášluje a uzdravuje pokožku.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.